ONB TEKNİK SERVİS

Arçelik, tüketicilerine her zaman güvenebilecekleri çözümler sunuyor. Ürettiği tüm beyaz eşya ürünlerinde kalite ve konfordan ödün vermeyen firma, buzdolabı modellerinde de son derece iddialı. Yüksek enerji verimliliği ve ergonomiyi bir arada bulmak isteyenler için tasarlanmış olan buzdolapları da performans ve tasarrufu aynı anda kullanıcılara sunuyor. İnsanlar bu ürünleri kullandıklarında lüks segmentte bir ürüne aslında daha az ödeyerek sahip olduklarının bilincinde oluyorlar. Kullanıcıların ve potansiyel kullanıcılarının daha az ödeyerek hayallerindeki ürünlere sahip olmasını sağlamak için çalışıyor.

Günün 24 saati ve haftanın her günü arayabileceğiniz çağrı merkezimizde siz müşterilerimizden arıza kaydı alındıktan sonra saha ekibimizi en kısa süre içinde bilgilendirmekte ve siz müşterilerimize süratli bir şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır. Size ulaşacak olan Servis Merkezi teknik elemanları cihazınızı en ince ayrıntısına kadar inceledikten sonra arızayı bir daha oluşmayacak şekilde çözeceklerdir. Profesyonel ve güler yüzlü teknik ekibimizle size en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti tüm Ankara genelinde sunmak için faaliyet göstermekteyiz. İstediğiniz saatte, Arçelik beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montajı için bizi arayabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa zamanda size ulaşıp en uygun kalite ve fiyatlarla güvenilir hizmeti sizlere sağlamaktayız.

Firmamız 20 yılı aşkın süredir Ankara’da beyaz eşya ve elektronik ürünlerine teknik servis hizmeti vermektedir. Başlıca hizmet verdiğimiz markalar Arçelik, Beko, Altus, Profilo, Bosh, Siemens, Ariston, Hotpoint dir.
       
         20 yıl sektörde kendini geliştirerek en iyi hizmeti verebilmek adına tüm gayretimizle çalışmaktayız. Teknisyenlerimiz konusunda uzman ve gerekli bilgi ve donanıma sahip, kendilerini geliştirmek adına günümüz teknolojisine göre eğitimlerden geçerek siz değerli tüketicilerimize en iyi hizmeti verebilmek için güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.
                Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli, çözüm odaklı hizmettir.

BAŞLICA FİRMAMIZDA YAPILAN ÜRÜN VE HİZMETLER
Firmamız konusunda uzman teknisyenlerimiz ve müşteri danışmanı ekibimiz ile Ankara’da hizmet vermekteyiz. Başlıca teknik servis ve yedek parça hizmeti verdiğimiz ürünler bulaşık makinaları, Çamaşır makinaları, buzdolapları, küçük ev aletleri (blender, valso, tost makinaları, çaycılar, kettle, ütü, kazanlı ütüler vs.) elektrik süpürgeleri, led ve lcd televizyonlar klima ve kombiler. Tüm bu ürünlerin tamiri bakımı servisimiz tarafından konusunda uzman ekiplerimizle yapılmaktadır. Servisimiz tamamen orijinal parça kullanmaktadır ve değiştirdiğimiz her parçanın 1 (bir) yıl garantisi vardır ayrıca maliyeti düşürmek için özellikle günümüz cihazlarında kullanılan elektronik kartların tamiri’ de yapılmaktadır tamamen müşteri memnuniyeti için biz onarım tamir yaptığımız elektronik kartlarda 1 yıl garanti veriyoruz
Bir çok ürünü evinizde iş yerinizde sizin yanınızda onarıyoruz bu nedenle nakliye esnasında oluşacak hasarları ’da minimize ediyoruz Ankara’nın her bölgesinde hizmet vermekteyiz öncelikli hedefimiz hızlı kaliteli bir servis ağı oluşturmak ve siz değerli müşterilerimize bunu yansıtmaktır
Beyaz eşyalar olduğu gibi küçük ev aletlerinde artık hayatımızda büyük öneme sahip hem işimizi kolaylaştırma hem zaman olarak fayda sağlamakta servisimizde bu ürünler garantili bir şekilde tamiri bakımı yapılmaktadır. Orijinal yedek parça ve aksesuarları servisimiz tarafından temin edilmektedir.
Klimalarda oluşan parazit, bakteri ve polenleri özel olarak hazırlanmış bitkisel solüsyonlarla bakımını yapmaktayız sağlığınız bizim için önemlidir. Mevsim geçişlerinde oluşan bu zararlı bakteriler klima iç ve dış ünitede birikerek solunum yolu vasıtasıyla astım, alerji gibi ciddi hastalıklara yol açar
Klima tamiri, gaz dolumu,  gaz kaçak kontrolü, klima montaj ve de montajı yine hizmetlerimiz içerisindedir. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarla tam güvenli hizmet sağlamaktayız.
Elektronik gruplar içinde önemli yeri olan led ve lcd televizyonlarında tamiri servisimizde yapılmaktadır sürekli elektrik voltajlarının dengesiz gelmesi sebebi ile cihazlarımızda oluşan kart arızaları panel arızaları led bar arızaları garantili olarak uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile yapılmaktadır.